BAŞKANIN MESAJI

SABAHATTİN KAYA 

AKÇAKİRAZ BELEDİYE BAŞKANI

Sevgili Akçakiraz’lılar ; 

   Bu güne kadar sosyal, üretken, doğru, dürüst belediyecilik uygulamalarını hepiniz yakından takip ediyorsunuz. Sizin teveccühünüz ve desteklerinizle sürdürdüğümüz halkçı, hemşehrilerimizin mutluluğu ve sağlığı için yaptığımız çalışmaları; yine sizlerin destekleri sürdürmekteyiz. Geride bıraktığımız bu dönemde ve bugün yine büyük bir özveri içerisinde şehrimizin mutluluğu ve huzuru için yapmış olduğumuz hizmetler, bizler için gelecekte gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz projeler doğrultusunda çalışma azmini meydana getiren en büyük unsur olacaktır.

   Emeğe, sosyal adalete ve insan haklarına saygılı olmayı, eşitlik, özgürlük ve demokrasi, dayanışma gibi insani değerlere sahip çıkmayı görev biliyoruz. Hemşehrilerimiz arasında sosyal kültürel ilişkilerin geliştirilmesi, tüm zenginliklerimizin paylaşarak gelecek kuşaklara ulaşması ve şehrimizin tüm potansiyelinin ortaya çıkartılıp tanıtımının yapılması için hep birlikte çalışmayı ilke edindik. Çevreye, doğaya ve insana değer veren, barış ve hoşgörünün egemen olduğu bir anlayışla hareket ediyoruz. Hukuka saygılı bir şekilde toplumun hak ve yararlarını gözeterek bilimsellik, nesnellikten ve akılcılıktan, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İşçinin, köylünün, memurun, kadınımızın, gencimizin, engelli vatandaşlarımızın ve en önemlisi geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yani toplumun her kesiminin insanca yaşam mücadelesinin her zaman yanındayız. Gerçekleştireceğimiz etkinliklerimiz ve hizmetlerimiz Akçakiraz’ımızın gelişimine, kültürünün korunmasına ve geleceğe taşınmasına bağlı olduğu inancındayız. Bize teslim edilen kaynakları bu kapsamda kentimizin ve vatandaşlarımızın acil ve zorunlu ihtiyaçları doğrultusunda en etkili ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız. Halkımızın bize vermiş olduğu bu emanete en iyi şekilde sahip çıkarak belediyemizin kaynak ve imkanlarını siz Akçakiraz’da yaşayan hemşehrilerime hizmet olarak döneceğini bilmenizi isterim.

   Özellikle önümüzdeki dönemlerde sosyal belediyecilik kapsamında hayata geçireceğimiz etkinlik ve projeler ile siz değerli Akçakiraz’lılarla birlikte olmaya devam edeceğiz. Daha güzel ve mutlu yarınlarda buluşmak dileği ile sevgi ve saygılarımızı sunuyorum.

Son Yazılar

BAŞKANIN MESAJI

akcakiraz

BAŞKANIMIZIN COVID-19 MESAJI

akcakiraz

Yorum Yaz