Pi
Hakkında

Pİ 12 yılı aşkın süredir tecrübeli ve yaratıcı kadrosu ile yüzlerce müşterimize Web Tasarım, E-Ticaret, Sosyal Medya yöneticiliği alanlarında hizmet vermektedir.Müşterilerimizden aldığımız %100 olumlu yorumlar ve referanslar ile ilkelerimize bağlı kalarak yurtiçi ve yurtdışı hizmet sağlayıp güçlü bir marka olarak ilerlemekteyiz.
Odak noktamız : geleceğe dönük özgün,yaratıcı,optimum bakış açımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve kurumsal kimliklerini üst seviyeye taşıyarak hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktır.

Neden ?

sağladığı hizmet alanlarında, kreatif ve güvenilir ilkeleri, benzersiz uygulamaları, çözüm odaklı çalışma anlayışıyla müşteri memnuniyetini temel alan bir markadır.
Kendini sürekli yenileyen vizyonuyla standart kalıpların dışında hareket ederek hayallerinizi gerçekleştirip, hedeflerinize ulaştırır ve sizi en yüksek seviyeye taşımayı amaçlar. Etkili ve güçlü tasarlanmış bir projenin sizin internetteki iş hayatınızı,en iyi şekilde temsil edeceğinin bilincindeyiz.

Neler Yapıyoruz ?

Her koşulda kendini daha iyi noktalara taşımak için en yeni trendlere ve tasarımlara rakiplerinden bir adım önde başlayan ve bunu en iyi şekilde yansıtabilen bir markayız.
Web tasarımındaki kalite, minimalist ya da renkli tasarım harikaları, tasarımların kalitesi ve özgünlüğü, web sitelerinin yönetimi; grafik tasarımlarındaki özgünlük ve kalite, göz dolduran ve dikkat çekici internet reklamcılığı, sosyal medya sahiplerinin görünür olmalarını sağlamak; e-ticaret sisteminin başarılı bir şekilde yürütülmesi ve yönetimi gibi alanlarda müşterilerinin en iyi deneyimi sağlaması ve gözü kapalı olarak teslim edebilmesini amaçlıyoruz.