web-tasarim-hizmetleri

WEB
TASARIM

Web sitenizin görünümü, işinize verdiğiniz önemin ve hizmet kalitenizin göstergesidir. İşinizi şansa değil "Pi İnternet Çözümleri"ne bırakın. Firmanızı profesyonel kadromuzun benzersiz hayal gücüyle Web'te parlatalım.

e-ticaret-cozumleri

E-TİCARET
ÇÖZÜMLERİ

Web siteniz hazır ancak ürün yükleme, site içerisindeki entegrasyon ve güncellemeler konusunda yardıma ihtiyacınız var. Bu süreçte firmanıza her türlü desteği Pi İnternet Teknolojileri sağlayacak. LÜtfen iletişime geçiniz.

sosyal-medya-hizmetleri

SOSYAL MEDYA
YÖNETİCİLİĞİ

Bizi tercih edin, tecrübelerimiz ve özgün çizgilerimizle sizi Sosyal mecrada zirveye taşıyalım. Yetenekli kadromuzla dijital ortamda markanızı öne çıkaralım. Firmanızı tüm dünya'ya tanıtmak istemez misiniz ?

internet-reklamciligi

GOOGLE & SEO HİZMETLERİ

Firmanızın Google'de yeri olsun. sizi arayanlar zaman kaybetmeden adresinize ulaşsın istiyorsanız. Web siteniz özgün olsun ve adı Google'de zirvede olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Server & Hosting

Sınırsız Web sitesini bünyesinde barındıran ve en çok tercih edilen dünyaca ünlü hosting firmalarıyla çalışıyoruz. Yüksek kalite sunucu markalarıyla sizi tanıştırmayı performansınızı benzersiz kılmayı hedefliyoruz.

Kurumsal E-Mail

Pi İnternet Teknolojileri ayrıcalığıyla kesintisiz elektronik haberleşmenin tadını çıkarın. Anti Virüs korumalarıyla güvende kalın. Gönderim kotanız yüksek, dosya paylaşımınız sınırsız, iletişiminiz sağlam olsun.

Tescil & Lisanslama

Tescil ve Lisanslama ile merak ettiğiniz tüm sorularınızı yanıtlamak ve destek olmak için hazırız. Konusunda uzman ekibimiz değerli birikimleriyle size ışık tutmaya hazır. Lütfen randevu alınız...

İçerik Editörlüğü

Özgün içerik yazmak ayrıcalıktır. Gelin sizi kalemine güvenen, her sektöre uygun içerik üretebilen SEO ve TDK uyumlu yazarlarımızla tanıştıralım. Sitenizi tek kalemde anlatalım.

Grafik Tasarım & Matbaa

Teknolojik değişimleri yakından takip eden, her daim yeni fikirler üretebilen, hayal gücünü renklere dökebilen ve çizgilerine güvenen tasarım uzmanlarımızla tanışın

Yazılım Geliştirme

Projenizin başlamasından sonuçlanma süresine kadar yanınızdayız.Yazılımınızın temelinden tüm gelişim aşamalarına yapılacak planlamalardan biz sorumluyuz.