Nasıl Çalışıyoruz ?

SEO NEDİR?

Seo arama motorlarında web sitenizin daha üst sıralarda seyretmesi için yapılması gereken iyileştirme çalışmalarının tümünü kapsar. Sistemli ve düzenli bir çalışma sonucunda Google’da zirveye ulaşmanın keyfini yaşayacaksınız.

NE İŞE YARAR?

Günümüzde dünyada en fazla kullanılan arama motoru Google olarak belirlenmiştir. Web sitesi sahipleri için Google kullanmanın bazı kuralları ve şartları vardır. Bu kuralların temelini SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu oluşturur. Bu nedenle kurallı ve disiplinli bir SEO çalışması ile hayal ettikleriniz hiçte uzak değil…

SÜREKLİ HİZMET

1 yıllık sözleşme ile işletmenizin SEO takip ve kontrollerini biz gerçekleştirelim. Sizde Pi İnternet Çözümleri ile 7/24 hizmetin farkını yaşayın.

Neden Kullanmalıyım ?
Web siteniz üst sıralara ulaştıkça hitap ettiğiniz kesim çoğalacak, otomatik olarak daha çok tanınacak ve daha çok kazanacaksınız.
Sitenizde barındıracağınız içerikler tamamen özgün olmalı. Google asla başka yerlerde index almış fotoğraf ve kopya yazılar kabul etmez.
Anahtar kelime seçerken sitede verilecek hizmet, yazılacak makaleler, içerik ve başlıklar mutlaka değerlendirilmelidir.
Seçtiğiniz alan adı siteyi kısaca anlatmalı, içeriğe ve verilecek hizmete uyumlu olmalıdır.
Site içerisinde kullandığınız linkler ziyaretçiyi istediği sayfaya yönlendirmeli, kullanıcı zaman harcamadan sonuca ve hizmete ulaştırılmalıdır.
Günümüzde tablet ve cep telefonu kullanımının ne kadar yaygın olduğunu düşünecek olursak ziyaretçilerimizin konforu ve SEO uyumu için hazırlanan web sayfanızın mobil uyumlu olması oldukça önemlidir.