google-a-sirketi-kaydetmek
firma-hosting

Firmanızın Google'daki varlığını herkes bilsin!

İnternet kullanıcılarının işletmenize ulaşabilmesi için en hızlı çözüm

Google My Business'ta..

Nasıl Çalışıyoruz ?

Yeni Kayıt Nedir ?

Hemen Google My Business'e kaydınızı yapalım.Firmanızı bilmeyen kalmasın.

Kayıt Güncelleme Nedir ?

Goggle my Business'a kayıt oldunuz ancak firmanızın bilgileri hatalı veya eksik. Kayıt Güncelleme hakkında tüm merak ettiklerinizi Pİ İnternet Çözümlerinde...

Sürekli Hizmet Nedir ?

1 yıllık sözleşme ile işletmenizin tüm güncelleme, takip ve kontrollerini biz gerçekleştirelim. Sizde Pi İnternet Çözümleri ile 7/24 hizmetin farkını yaşayın.

Neden Kullanmalıyım ?
Her gün milyonlarca insanın Web'de arama yaptığını düşünecek olursak kullanıcıların aradıklarına en kolay şekilde ulaşmaları için yöntemler üretilmesi gerekiyor. İşte bu noktada en yaygın arama motoru olan Google firmanızın imdadına yetişiyor ve Google My Bussines aracını kullanarak çözüme ulaşmanızı sağlıyor. Bu sayede sizi arayan herkes kolaylkla kurumunuz hakkında detaylı bilgiye ulaşıyor.
Google haritalara kayıt olup, yerinizi bildirin. İş yerininz web'te parlasın. Kullanıcılar arama yaptıklarında size anında ulaşsın. Müşteri portföyünüzü arttırın ve daha çok kazanmanın keyfine varın.
İşletmenize ulaşmak artık çok kolay. Ziyaretçileriniz sizi daha iyi tanıyor, hakkınızda daha çok şey biliyor. Bildiklerini Google üzerinden puanlama ve yorum yaparak diğer bireylerle paylaşıyor. Bu sayede artık daha fazla kesime ulaşıyor, daha çok tanınıyorsunuz.
Google My Business faydaları anlatmakla bitmiyor. Sizde ürünlerinizin fotoğraflarını Benim İşletmem platformuna ekleyin. Kullanıcılar ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olsun. Karşılaştırma yapsın ve doğru olana daha çabuk ulaşsın.
Google aramalarında yükselmek mi istiyorsunuz ? Pi İnternet çözümleri sizin için yardıma hazır. Adwors reklamları satın alma yönetme ve yükselme konusunda her türlü çözüm ve destek için sorularınızı cevaplamaya hazırız. Çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Google My Business işletmeniz için yaptığı analizler sonucunda kullanıcıların size nasıl ve nereden ulaşmış olduklarını ayrıntılarıyla raporlama yaparak doğru yönde ilerlemenizi sağlıyor. Size ait kontrol panelinden detayları izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.